new order notification

Tüm işlemler Tek Panelde

1. Yeni Siparişiniz Var

Trendyol’dan aldığınız siparişlerinizi Yönetim Panelimiz üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Kargo etiketi yazdırma, kargo firması değiştirme, paket bölme, siparişi işleme alma gibi tüm işlemleri bu sayfadan yönetebilirsiniz. Ayrıca eğer StoksuzSat Kargolama Hizmeti kullanıyorsanız, kargo personelimizin hazırladığı sipariş paketinin görselini buradan görebilirsiniz.

supply order

Bütün Detaylar Düşünüldü

2. Tedarik Süreci

Müşterinizin sipariş ettiği ürünü tedarikçi siteden satın alarak sisteme işlemeniz gerekir.

Sipariş tedarik durumu, satın alım tarihiniz, satın alırken kullandığınız ödeme yöntemine kadar sisteme eksiksiz bir şekilde işlemenizi isteyeceğiz. Bu sayede kredi kartlarınızla yaptığınız alışverişlerde ödemelerinizi kontrol altında tutabileceksiniz. Hem de kusursuz bir iade takip süreci işletebileceğiz.

order shipping

Siz Sadece Satışa Odaklanın

3. Kargolama Süreci

Tedarik ettiğiniz ürünün, Trendyol müşterinize gönderimi için 2 seçeneğiniz bulunmaktadır.

StoksuzSat Kargolama Hizmeti :

Müşterinizin sipariş verdiği ürünü tedarikçinizden satın alırken, teslimat adresi olarak Kargo Operasyon Merkezimizin adresini vermelisiniz. Ürünleriniz tarafımıza ulaştığında bizim kargo personelimiz tarafından uygun şekilde paketlenir ve kargo firmasına teslim edilir. Paketleme esnasında ürünün fotoğrafı panele yüklenir. Böylece elinizi bile değmeden bütün işlemleri birebir takip edebilirsiniz.

Bireysel Kargo :

Müşterinizin sipariş verdiği ürünü tedarikçinizden satın alırken kendi adresinizi girerek kargo süreçlerini kendiniz yönetebilirsiniz.

İade Sürecini İncelediniz mi?