Satışa Hazırlık

woman research
women cell phone

Satışa Hazırlık Süreci

1. Aşama

Site ve Ürün Araştırması

İlk olarak, ürünlerini Trendyol'da satmak istediğiniz bir E-Ticaret sitesi bulmanız gerekmektedir. Bahse konu sitede satılan ürünlerin kategorisi önemli değilir. Giyim, mobilya, oto aksesuar vs... tüm kategorilerde ürün araştırması yapabilirsiniz.

SİTE ARAŞTIRMASINDA DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Giyim Kategorisinde Dropshipping

software setup status

Satışa Başlama

2. Aşama

Yazılım Kurulum İşlemleri

Belirlemiş olduğunuz E-Ticaret sitesi yazılım ekibimiz tarafından incelenir ve gerekli sistem kurulumları yapılır. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra ürün ve siparişlerinizi yönetebileceğiniz Yönetim Paneli kullanıcı adı ve şifreniz sizlere iletilir. Yazılım devreye alınarak ürünleriniz Trendyol'a yüklenmeye başlar ve 7/24 sürekli olarak stok ve fiyat kontrolleri aktifleştirilir. Bu işlem 2 iş günü içerisinde tamamlanır.

growth graphic

Büyümeye Devam Ediyoruz

400.000+ Aktif Ürün Takibi

Müşterilerimizin, bizim yazılımımızı kullanarak Trendyol'a yükledikleri ürün sayısı her geçen gün artıyor. E-Ticaret serüveninizde sizlerle beraber yol almanın verdiği mutluluk tarif edilemez.

search product on tablet

Sipariş ve Kargo

3. Aşama

Tebrikler! Artık Satışa Başlayabilirsiniz

Sistem kurulumu tamamlandıktan sonra ürünleriniz Trendyol'da yayınlanmaya başlayacaktır. Trendyol Akademi eğitimlerini izleyerek satışlarınızı arttırabilirsiniz.